Portal Rasmi KSAH | Copyright: Kolej Sultan Abdul Hamid©

updated: 02/11/17

Selamat Datang Ke Portal Rasmi Kolej Sultan Abdul Hamid > Hubungi Kami > E-Mel Staf

E-MEL STAF

Pengurusan

Mohd A'sri Abdul Ghani

asri.ghani@moe.edu.my / astieksah@gmail.com

Zuraisham Che Azmi

zuraisham.azmi@moe.edu.my / zuraisham90@gmail.com

Azami Abdul Rahman

 

Jaya Suria Saffar

 

Fairuz Ahmad

fairuz_ahmad@moe.edu.my / FAIRUZ.AHMAD@Yes.My

Haslina Harun

linaksah@gmail.com / HASLINA20614@Yes.My

Ahmad Zamri Saadin

nayleputri@gmail.com

Mariah Hitam (Datin)

mariahhitam57@gmail.com / MHHITAM@Yes.My

Azhar Beharaudin @ Baharuddin

alazhar1217@gmail.com

Kaunselor

Noor Shakirah Ismail

kirahkhaira@gmail.com / NSHAKIRAHI@Yes.My

Nor Shamsul Kamariah Baharom

shagirl2205@gmail.com

Staf Akademik

Abdul Hamid Husain

ufoksah@gmail.com / A.HHUSAIN@Yes.My

Anita Saad

anitasaad87@gmail.com

Aumi Syahidah Muslimin

aumisyahidahm5@yahoo.com.mys

Aziah Ahmed

aziahksah@gmail.com / AZIAH.AHMED@Yes.My

Azizan Ismail

azizan2188@gmail.com

Azrina Wahab

azrinaksah@yahoo.com / AZRINA.WAHAB@Yes.My

Basri Halimuddin Abdul Hamid

basrihalimuddin@yahoo.com / HAMIDBH@Yes.My

Che Nor Dalilah Safuz Saad

safuzsaad2007@yahoo.com

Erny Farhana Kamarudin

ernyyz_85@yahoo.com / EFKAMARUDIN@Yes.My

Fakarrudy Othman

rudy8387@yahoo.com / FAKARRUDY.OTHMAN@Yes.My

Farahnaz Sabri

farahnaz.sabri@moe.edu.my / SABRIF@Yes.My

Fauziah Hashim (Datin)

fauziahksah@gmail.com / HASHIMFAUZIAH@Yes.My

Hafidzah Fadzim

FIZIBTISAM@yahoo.com / HFADZIM@Yes.My

Halimaton Abdullah

halimaton_abdull@moe.edu.my / HALIMATON.ABDULLAH@Yes.My

Haslinda Md Zaki

oryzasativa@yahoo.com / HMZAKI@Yes.My

Haslinda Othman

haslindaothman73@gmail.com  / OTHMAN.HASLINDA@Yes.My

Izham Ibrahim

ilhanezani@gmail.com / IZHAM.IBRAHIM@Yes.My

Jamal Nasir Ash’ari

jnasirksah@gmail.com / JNASHARI@Yes.My

Jamilah Mat Desa

zuldarwisshilmi@yahoo.com.my / JMDESA@Yes.My

Karmiza Abdul Karim

karmizaksah@gmail.com / AKKARMIZA@Yes.My

Khadijah Abd. Manaf

 

Khairani Zainor

 

Khalijah Abdullah

khalijahksah@yahoo.com / KHALIJAHABDULLAH@Yes.My

Ku Natrah Ku Yahaya

knkyksah@gmail.com / YAHAYAKN@Yes.My

Mahadi Mat Zain

mahadimzain@yahoo.com / MZ.MAHADI@Yes.My

Mahayon Ahmad

mahayon681228@gmail.com / BAMAHAYON@Yes.My

Mansor Othman

mansorsmkd94@gmail.com

Mariah Saad

maisad60@gmail.com / MARIAHMS@Yes.My

Marina Mat Isa

caxscha@yahoo.com / MI.MARINA@Yes.My

Mat Akhir Zain

matakh@gmail.com

Mohamad Noor Azizi Abd Rashid

putera_gunung@yahoo.com / MOHAMAD64692@Yes.My

Mohd Firdaus Ahmad

khuwah_sports@yahoo.com / MOHD20629@Yes.My

Mohd Ghadafi Abdul Rahim

ghadafirahim78@gmail.com / MGRAHIM@Yes.My

Mohd Hazmil Izwan Mustaffa

MHAZMILM@Yes.My

Mohd Ramzi Md Saad

baie2020@yahoo.com / MRAMZIS@Yes.My

Mohd Taufik Manap

taufikmanap@gmail.com

Mohd Zubair Muslim

achikaxe@gmail.com

Muhamad Yusop Saad

hyusop2200@gmail.com / SAADMY@Yes.My

Muhamad Zulkurnain Mat

zuriffa@gmail.com / MZULKURNAINM@Yes.My

Muhammad Hafidz Zulkifli

akrammas@yahoo.com / MHAFIDZZ@Yes.My

Najwa Harun

najwa_smiley@yahoo.com / NAJWA.HARUN@Yes.My

Nazmin Yusoff

cgnazminyusoff@gmail.com / NAZMIN.YUSOFF@Yes.My

Ng Jun Ping

ngjunpingksah@gmail.com / NJPING@Yes.My

Noorhasliza Juhari

liza_zajuhari78@gmail.com / NOORHASLIZA.JUHARI@Yes.My

Norasiah Abdullah

norrss_ac@yahoo.com.my / NORASIAHABDULLAH@Yes.My

Nor Ashikin Dintan

shikindintan2311@gmail.com

Nor Asmah Jalil

NOR.8573@Yes.My

Nor Riduwan Abdullah

norrizuwan@gmail.com

Nor Zawiyah Ismail

awiy_208@yahoo.com

Nur Azilawati Abd Aziz

azilawati_aziz@yahoo.com

Nur Azumi Kamarudin

nurazumi33@yahoo.com / NAZUMIK@Yes.My

Nur Hidyana Zolhani

ana5yana42@gmail.com.my / NHZOLHANI@Yes.My

Nurazean Ahmad

anwarazean83@gmail.com

Ooi Bee Hong

ooibhong@gmail.com

Osmadosnani Mat Lazim

osksah@gmail.com / OMLAZIM@Yes.My

Othman Ahmad

othmanksah@gmail.com / OTHMANAHMAD@Yes.My

Rodiah Mohd Yunus

rmyja.66@gmail.com  / RODIAHMY@Yes.My

Roszilawati Yayah

ghozesksah@gmail.com / RYAYAH@Yes.My

Rozaini Othman

rozainiothman@rocketmail.com / OTHMAN.ROZAINI@Yes.My

Rusdi Abu Bakar

rusdiabakar@gmail.com / ABRUSDI@Yes.My

Senivasagam a/l Dewaraju

d.seni67@ymail.com / DSDEWARAJU@Yes.My

Shafiza Salleh

fizaksah@gmail.com / SHAFIZA.SALLEH@Yes.My

Sharifah Abdullah

syarifahabdullah.8@gmail.com / SHARIFAHABDULLAH@Yes.My

Sharifah Maznah Mohd Isa

maznahisa@gmail.com

Sim Siong Leng

simsleng@yahoo.com / SSLENG@Yes.My

Siti Hajar Zainol

cthajar733@yahoo.com

Siti Kholijah Shafie

tptwwsihl@yahoo.com / SHAFIESK@Yes.My

Siti Munirah Azizan

ira_munirah84@yahoo.com / SM.AZIZAN@Yes.My

Siti Nor Kamisa Mat Isa

fenielamina@yahoo.com / SITI20628@Yes.My

Siti Nurbaya Mohamed

cybayakolej@yahoo.com / SNURBAYAM@Yes.My

Siti Rohani Hasan

sitirosnani1@gmail.com

Siti Rohayu Abdul Karim

ayuzshazrina@gmail.com

Siti Syatriyah Mohd Zohdi

aqilah.azamuddin@gmail.com / SSZOHDI@Yes.My

Siti Zalinah Shawari

sitizalinahshawari45@gmail.com / SZSHAWARI@Yes.My

Sobariyah Razak

soba5320@gmail.com / SOBARIYAH.RAZAK@Yes.My

Sofiah Zakaria

sofiahzakaria61@gmail.com / SOFIAH.ZAKARIA@Yes.My

Syafiz Amar Abdul Majid

syafizamar@yahoo.co.uk / AMSYAFIZ@Yes.My

Syaipul Zaiham Zulkifli

szaiham@yahoo.com / ZZSYAIPUL@Yes.My

Syed Hussain Syed Abu Bakar

syhusainksah@gmail.com / SHEDROOS@Yes.My

Syed Shuib Syed Omar

shuo67@yahoo.com.my / SOSYED@Yes.My

Tajularif Ibrahim

tajularif@gmail.com / IBRAHIM.TAJULARIF@Yes.My

Tuan Khatijah Tuan Husin

khatijah70@gmail.com / TKHUSIN@Yes.My

Usrah Abdul Rahman

usrah_ar@ymail.com / ARUSRAH@Yes.My

Yuhanis Yusoff

yuhanis11@yahoo.com / YUHANIS.YUSOFF@Yes.My

Yuhanis Baharudin

 

Zarina Zainon (Datin)

zarina_ksah@hotmail.com / ZAINON.ZARINA@Yes.My

Zulazri Yusof

zulazri_85@yahoo.com

Zuraida Zainun

zuraidazainun133@gmail.com

Staf Kumpulan Pelaksana

Ahmad Taufik Zakaria

ahm_fik@yahoo.com

Azizan Abdullah

 

Azrulnizar Man

nizar_azrul@yahoo.com

Ismail Mohamad

arieisma8895@gmail.com

Masnida Mohamed Ismail

mas.masnida@yahoo.com

Mohamad Atan Md Isa

 

Mohamad Adli Mansor

 

Mohd Azan Hamid

azanhamidksah@gmail.com

Nabil Ramli

nabilraml89@gmail.com

Saoda Morad

 

Siti Norsharma Shafie

sitinursharma@gmail.com

Suhardi Ismail

hardyksah@gmail.com

Suryati Mehat@Othman

osuryati@rocketmail.com

Suzaimah Ishak

suzaimahishak@gmail.com

Syazwan Saidin

syazwanmartina32@gmail.com

Zurina Hassan

zurineesa75@gmail.com

 

HUBUNGI KAMI

> Alamat

> E-Mel Staf

> Web Admin

 

 

Penafian: Kolej Sultan Abdul Hamid tidak bertanggungjawab terhadap sebarang kehilangan, kerugian atau kerosakan yang dialami kerana menggunakan mana-mana maklumat yang diperolehi dari laman web ini. Mana-mana agensi yang dirujuk dalam laman web ini tidak boleh dianggap sebagai agen yang disyorkan oleh

Kolej Sultan Abdul Hamid.

::: Dibangunkan oleh: Jawatankuasa Pembestarian Sekolah KSAH :::